Actueel weer Hemiksem
Laatste update: 2026-04-26 om 14:59 uur
| Temperatuur | 17.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.9 hPa |
| Barometer trend | n/a |
| Maximale windsnelheid | 23.8 km/u om 08:48 u |
| Minimum temp. | 6.2 °C om 06:39 u |
| Maximum temp. | 17.5 °C om 14:59 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 16.5 °C |
| Dauwpunt | 6.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 47.0 % |
| Zonnestraling | 469.8 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 658.2 W/m2 om 13:44 u |
| UV index | 4.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 11:59 u |
| Zon op | 06:24 u |
| Zon onder | 20:56 u |